Nowy sprzęt w naszej firmie - AED Trainer iPad CU-SPT

Wychodząc na przeciw naszym kursantom, 16 maja do naszej rodziny defibrylatorów treningowych dołączył  #AED #Trainer #iPAD CU-SPT.
Jest to kolejny model urządzenia ratującego życie, wykorzystywany podczas naszych szkoleń.
iPAD to popularny defibrylator w naszym kraju, często stosowany jest przez strażaków.
Defibrylator treningowy iPAD SPT Trainer umożliwia przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń z zakresu AED. Symuluje wygląd i działanie defibrylatora zewnętrznego AED i-PAD SP1. Urządzenie wygląda dokładnie tak samo jak prawdziwy AED, ale nie dostarcza energii podczas symulowanego wstrząsu. Posiada 8 scenariuszy, pozwalających na naukę udzielania pomocy w przypadkach nagłego zatrzymania krążenia.
Zapraszamy na nasze szkolenia z zakresu pierwszej pomocy.