Zaufali nam:

Mamy przyjemność współpracować:

Zaufali nam 


Klub Sportowy Unia Leszno S.A.

1938 – Grupa entuzjastów, wzorem innych miast, zakłada Leszczyński Klub Motocyklowy. Podczas zebrania założycielskiego (3.05) wybrany zostaje zarząd klubu z jego prezesem, którym zostaje Idzi Dolata. Jako główne cele członkowie LKM-u stawiają sobie propagowanie sportu motorowego, prowadzenie imprez sportowych oraz organizację motocyklowych wycieczek krajoznawczych.

Futsal Leszno

Futsal w Lesznie na wysokim poziomie. Dlaczego nie? Powołany w 2014 roku Klub Sportowy Futsal Leszno jest na dobrej drodze, by zaistnieć. Projekt wystartował i cały czas pędzi do przodu ku dalszemu rozwojowi. Jako wielcy pasjonaci, mamy nadzieję, że krok po kroku dotrzemy do założonych przez siebie celów. Klub Piłkarski Polonia 1912 Leszno

Klub Sportowy Polonia 1912 Leszno – założony w 1912 roku, wielosekcyjny klub sportowy z siedzibą w Lesznie. Polonia powstała z inicjatywy entuzjastów sportu, zwłaszcza z kręgów Towarzystwa Terminatorów i TG Sokół, z udziałem Edmunda Szyca, zaproszonego na zebranie założycielskie przedstawiciela KS Warta Poznań.