Zabezpieczenia Medyczne

Medycyna Ratunkowa Arteria to także zabezpieczenia medyczne rożnego rodzaju imprez, zaczynając od festynów zakładowych, przez zabezpieczenia zawodów sportowych po zabezpieczenia imprez rangi narodowej.

Oferujemy profesjonalną, kompleksową, a przede wszystkim dyskretną opiekę medyczną w oparciu o nowoczesny sprzęt ratunkowy i znakomitych specjalistów ratownictwa medycznego, którzy wielokrotnie prezentowali swoje wysokie umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy medycznej i ratowania życia.

Cena zabezpieczenia uzależniona jest od czasu trwania imprezy, ilości sprzętu oraz personelu przeznaczonego do obsługi i z uwagi na powyższe jest każdorazowo ustalana ze zleceniodawcą.

Jesteśmy przygotowani do zorganizowania stacjonarnych punktów pomocy medycznej, patroli pieszych oraz zabezpieczenia z udziałem zespołów wyjazdowych typu "S" i "P" .

Posiadamy drony do patrolowania imprezy z powietrza oraz  quada i moto-ambulans, który sprawdza się podczas zabezpieczeń w rozległym terenie.

do dyspozycji podczas obsługi medycznej wykorzytsujemy

Quad z noszami

Quad sprawdza się w trudnym oraz rozległym terenie otwartym. Ratownicy są w stanie w szybkim czasie dotrzeć do poszkodowanego, udzielić pomocy na miejscu oraz zapewnić transport do punktu medycznego.

Ambulans oraz motoambulans

Ambulans oraz Motoambulans - sprawdzą się podczas imprez sportowych, takich jak wyścigi kolarskie czy zawody biegowe. Ratownik na motoamulansie w krótkim czasie dociera do osoby poszkodowanej i udziela pomocy do czasu dojazdu ambulansu. 

Punkt medyczny 

Punkt medyczny o powierzchni 16m2.Sprawdzi się podczas eventów. Służy do udzielania pomocy na terenie imprezy. 
Dodatkowo podczas eventów prowadzimy krótkie szkolenia z udzielania pierwszej pomocy. 

Postaw na zawodowców

Profesjonalizm przy organizowaniu i realizacji zabezpieczeń medycznych to nasz atut.

W ramach współpracy oferujemy Państwu:

Opracowywanie planów zabezpieczenia medycznego

Organizowanie stałych punktów medycznych na terenie imprezy

Obecność ambulansu wraz z personelem medycznym w czasie trwania imprezy

Transport medyczny ewentualnych poszkodowanych do szpitala
Antidotum AIRSHOW 2022

Patrolowanie imprezy masowej przy pomocy quda przerosło nasze oczekiwania.
Quad sprawdził się w 100 procentach pod względem czasu dojazdu do chorego oraz szybkiej ewakuacji poszkodowanego do naszego punktu medycznego.