Zabezpieczenia medyczne

Zabezpieczenia Medyczne

Medycyna Ratunkowa Arteria to także zabezpieczenia medyczne rożnego rodzaju imprez, zaczynając od festynów zakładowych, przez zabezpieczenia zawodów sportowych po zabezpieczenia imprez rangi narodowej.

Oferujemy profesjonalną, kompleksową, a przede wszystkim dyskretną opiekę medyczną w oparciu o nowoczesny sprzęt ratunkowy i znakomitych specjalistów ratownictwa medycznego, którzy wielokrotnie prezentowali swoje wysokie umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy medycznej i ratowania życia.

Cena zabezpieczenia uzależniona jest od czasu trwania imprezy, ilości sprzętu oraz personelu przeznaczonego do obsługi i z uwagi na powyższe jest każdorazowo ustalana ze zleceniodawcą.

Jesteśmy przygotowani do zorganizowania stacjonarnych punktów pomocy medycznej, patroli pieszych oraz zabezpieczenia z udziałem zespołów wyjazdowych typu "S" i "P" .

Posiadamy drony do patrolowania imprezy z powietrza oraz moto-ambulans, który sprawdza się podczas zabezpieczeń w rozległym terenie.Postaw na zawodowców

Profesjonalizm przy organizowaniu i realizacji zabezpieczeń medycznych to nasz atut.

Przez wiele lat zespoły wyjazdowe SP ZOZ MSW w Poznaniu zabezpieczały działania służb ratowniczych w ramach Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, tradycyjnie już zapewniają bezpieczeństwo medyczne w czasie wizyt w regionie Prezydenta RP, Premiera i członków Rządu. Zdobyte w ten sposób doświadczenia stawiają nas w roli lidera na rynku zabezpieczeń medycznych.

W ramach współpracy oferujemy Państwu:

Opracowywanie planów zabezpieczenia medycznego

Organizowanie stałych punktów medycznych na terenie imprezy

Obecność ambulansu wraz z personelem medycznym w czasie trwania imprezy

Transport medyczny ewentualnych poszkodowanych do szpitala